Çağrı Merkezi
0850 241 76 00

Yabancı Dil Öğrenimi alanında otuz yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir grup eğitim danışmanı ve akademisyen ile engin ticari tecrübeye sahip gişimciler Elodi Education şirketini büyük bir heyecanla kurdu. Bu ekip, eğitime kusursuz hizmet misyonunu, dürüst ticaret tecrübelerini ve yetkin akademik bilgi birikimini saygın eğitim kurumlarıyla, eğitimin ana yükünü özveriyle taşıyan öğretmenlerle, nitelikli yabancı dil öğrenimini hak eden öğrencilerle ve çocuklarının eğitimi için hiç bir özveriden kaçınmayan velilerle paylaşmaktan büyük kıvanç duymaktadır. Elodi Education Yabancı Dil Öğrenimi materyalleri üreten yayınevleriyle de son derece saygın bir iş ilişkisi içinde olup eğitim alanındaki hizmetlerini aksatmamanın haklı gururunu tüm eğitime gönül verenlerle paylaşmaktadır. Elodi Education’ın nispeten yeni kurulmuş olmasına karşın, şirketin piyasaya profesyonelce girmesi ve alanında hizmetini hiç aksatmaması tamamen kurucuların ve çalışanların sektördeki uzun çalışma hayatlarından damıttıkları tecrübeleri şirkete adamayı misyon edinmelerindendir. Ülkemizde hızla gelişen Yabancı Dil Eğitimi sektörüne Elodi Education dinamik yapısı ve vizyonuyla ayak uydurmakta hiç zorluk çekmemiştir. Hedefine, sektörle birlikte büyümek ama asla hantallaşmamak düsturunu ilke edinerek ilerlemektedir. Alanında en iyi olmak, en yenilikçi ve dinamik hizmet şirketi olmak en büyük tutkusudur.

 

Günümüzde çocuklar daha küçük yaşta inanılmaz bir hızla gelişen yüksek teknolojiyi benimsemekte ve ondan rahatlıkla yararlanmaktadır. Dijital ürünlerle çok erken yaşlarda tanışıyor ve kullanmakta hiç de zorlanmıyorlar. Bu nedenle Elodi Education klasik Yabancı Dil Eğitimi materyallerini temin etmekle kalmıyor ve dijital ürünlerin de en nitelikli ve en yenilerini sürekli güncellenen versiyonlarıyla öğretmen ve öğrencilerin kullanımına sunmaktan gurur duyuyor. Artık Yabancı Dil alanında ana dili İngilizce olan çocuklar için hazırlanan özgün eğitim materyallerini kullanmak ve çocukları erken yaşlarında yaşayan yabancı dil kullanımıyla tanıştırmak öğretmenlerin gittikçe daha çok tercih ettiği bir yaklaşımdır. Çocukların da bu materyallerin nitelikli ve yaşlarına uygun olanlarını çok sevmeleri öğretmenlerle velileri de mutlu etmektedir. Bu talep üzerine özgün materyallerin en iyilerini öğretmen ve öğrencilere sunmak Elodi Education için severek yerine getirdiği bir hizmet haline gelmiştir.

 

Çalışmalarımız süresince eleştirilerinizi, görüşlerinizi, hizmetimizde eksik gördüklerinizi bize iletirseniz size minnettar kalırız. Hizmetimiz size memnun ediyorsa bir anlam ifade eder. Dürüst ticaret anlayışımız eğitime, siz eğitimci ve eğitilenlere yetkin hizmet düsturu üzerine kuruludur. Bu nedenle görüşleriniz bizim bu düsturdan asla sapmamamızın garantisidir. Ticarî ilişkilerimiz insanî ilişkilerimizin emrinde olursa bizlere karşılıklı değerler kazandırır. Bu da ancak görüşleriniz ve eleştirileriniz ile bizi sürekli denetlemenizle mümkün olabilir. Kadromuz her zaman telefonunuzun, e-maillerinizin öbür ucunda ve kurumlarınızda, büromuzda, konferanslarda yanı başınızda sizlere hizmet için hazır bulunacaktır. Her zaman müteşekkiriz.